Aktualności

Przed nami druga runda siatkarskiego Pucharu Polski.

Już w piątek 3. listopada, a nie jak było zaplanowane wcześniej (8.11) swój mecz drugiej rundy Pucharu Polski zagra Enea Energetyk Poznań. Warto przyjść i dopingować #energetyk girls. Konspol Słupca w kategorii mężczyzn zagra (jak na razie) zgodnie z planem 22. listopada.

O pierwszej rundzie dość obszernie pisaliśmy TUTAJ, więc nie będziemy się powtarzać.

W skrócie zostały nam trzy drużyny w tych rozgrywkach: jedna kobieca i dwie męskie.
W zmaganiach pań nasze województwo reprezentuje już tylko Enea Energetyk Poznań. I swój mecz drugiej rundy zagra już w najbliższy piątek z BAS-em Białystok. Dla mniej wtajemniczonych to drużyna, która również występuje na szczeblu I Ligi Kobiet i w ostatniej kolejce ograł nasz Enea KS Piłę 3:2. W Pucharze Polski z kolei w pierwszej rundzie pokonał III-ligową Volley Kobyłka. Zwycięzca pojedynku Enea Energetyk – BAS Białystok w trzeciej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą innego pojedynku I-ligowców: MKS Imielin – LOS Nowy Dwór Mazowiecki.
Dlatego warto pojawić się w piątek, przy ul. Droga Dębińska 10C i dopingować poznanianki, bo to szansa, że do Poznania w ramach rozgrywek Pucharu Polski przyjedzie jakiś zespół z Tauron Ligi. Początek meczu w piątek o godzinie 14.

A przy okazji pobytu klubu z Białegostoku w Poznaniu, to w sobotę te zespoły spotkają się ponownie, ale już w ramach ligi. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

Jeśli chodzi o męskich przedstawicieli w Pucharze Polski, to w drugiej rundzie zagra tylko Konspol Słupca. Zmierzy się 22. listopada u siebie z Gwardią Wrocław. Mamy jeszcze Krishome Wrześnię, ale ci mają w drugiej rundzie wolny los i zagrają w kolejnym etapie właśnie z wygranym meczu Konspol – Gwardia.

Jeden komentarz do “Przed nami druga runda siatkarskiego Pucharu Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *