AktualnościSiatkówka plażowa

Puchar Bałtyku w siatkówce plażowej

Zima jeszcze trwa, ale czas już pomyśleć o zawodach na piasku. Na Puchar Bałtyku w siatkówce plażowej zaprasza Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Serdecznie zapraszamy kluby/zespoły z całej Polski do udziału w  XXII Młodzieżowym Międzynarodowym Pucharze Bałtyku w siatkówce plażowej im. Wojciecha Klęsk, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 29.06.-3.07.

W dniach 29.06.-1.07. swoje mecze grać będą juniorzy i juniorki, w dniach 30.06.-2-.07. młodziczki i młodzicy oraz w  dniach 1-3.07. kadetki i kadeci. 

Turniej został objęty patronatem Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Od roku 2022 ruszamy z nowym projektem skierowanym do zespołów minisiatkówki w  wieku 11-13 lat pod nazwą MINI PUCHAR BAŁTYKU, który odbędzie się w dniach 7-10.07. w Kołobrzegu. Przepisy minisiatkówki plażowej prześlemy Państwu po ich  zaakceptowaniu przez Zarząd PZPS.

Informacja: Robert Wardak – Członek Zarządu PZPS, Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej

Zapraszamy organizatorów turniejów do informowania nas o wydarzeniach. Publikacja na naszej stronie pomoże w informowaniu zainteresowanych oraz promocji zawodów.