AktualnościSiatkówka plażowa

Zostań trenerem siatkówki plażowej ucząc się z najlepszymi!

Jeśli chcesz poznać tajniki szkolenia siatkówki plażowej, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Razem ze Szkołą Trenerów Plażówki – Proskos mamy idealną ofertę. A powołując się na kod WIELKOPOLSKASIATKOWKA dostaniesz rabat.

Wprawdzie za oknem jeszcze daleko nam do sportów kojarzonych ze słońcem i plażą, ale jest to też najlepsza okazja, by do sezonu plażowego się przygotować. Nawiązaliśmy współpracę z Proskos – największym promotorem siatkówki plażowej w Polsce. To 25 lat doświadczenia związanego z siatkówką plażową, sto zorganizowanych turniejów na najwyższym poziomie z największym festiwalem siatkówki plażowej Obłędna Plaża czy turniejem cyklu World Grand Prix, a blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek uczestniczyło we wszelakich campach organizowanych przez Proskos.
Najnowsza propozycja to Szkoła Trenerów Plażówki. Dzięki niej możecie zdobyć niezbędną wiedzę i zostać topowym szkoleniowcem z zakresu siatkówki plażowej. To pierwszy w Polsce program mający na celu podniesienie kompetencji trenerów tej dyscypliny sportu. Oferta kierowana jest do bardzo szerokiego spektrum szkoleniowców zarówno czynnych, jak i aspirujących. Jeśli macie doświadczenie w nauczaniu innych lub dopiero przymierzacie się do takiej roli, to jest to propozycja zdecydowanie dla Was. Szkolić można też z pasji — jak mówią o sobie ludzie z Proskos. Bycie plażowiczem to styl życia, który są w stanie przekazać każdemu z Was.

Każde szkolenie składa się z trzech komplementarnych do siebie modułów, dzięki którym zostanie przekazana zarówno wiedza teoretyczna, jak i jej zastosowanie w praktyce. Informacje zdobyte na sesjach szkoleniowych, będzie można skonfrontować z rzeczywistym działaniem na piasku podczas tej samej jednostki szkoleniowej. Zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień szkolenia harmonogram obejmuje prelekcje trenerów oraz ćwiczenia na boiskach. Zwieńczeniem szkolenia będzie możliwość wzięcia udziału w jednym z obozów Proskos, na którym dokładnie zobaczycie, jak wygląda proces szkoleniowy podczas campów. Dowiecie się, jak szkoła dba o swoich podopiecznych, otrzymacie dodatkowe godziny mentoringowe od trenerów, a nawet poprowadzicie swój pierwszy trening grupowy! Szczegółowy program i agenda zostaną ujawnione przed szkoleniem, natomiast teraz przedstawiamy, czego możesz się spodziewać.

  • Wykłady i prelekcje specjalistów w formie prezentacji.
  • Warsztaty i zajęcia z przykładami konkretnych ćwiczeń na boisku.
  • Zajęcia praktyczne z prowadzenia treningu, na których będzie można wykazać się pod okiem trenerów prowadzących.
  • Q&A, czyli sesja dowolnych pytań do prowadzących na tematy okołoplażowe.
  • Staż na obozie Proskos (dla chętnych) – odbierz zaproszenie na jeden z obozów i poznaj pełne możliwości pracy, jako trener siatkówki plażowej.

I najważniejsze – wykładowcy:

Wszystkie szczegóły znajdziecie pod linkiem Szkoła Trenerów Plażówki

Termin szkolenia to 11-12 lutego 2023 w Fabryce Sportów Gliwice.

I co najważniejsze: z kodem WIELKOPOLSKASIATKOWKA dostaniecie 100 zł zniżki na udział w szkoleniu. Macie czas do 20.01.2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *