Aktualności

Amica Cup już od piątku w Szamotułach!

Już w piątek rozpocznie się prestiżowy międzynarodowy turniej Amica Cup. W tym roku do Szamotuł przyjadą drużyny z Węgier, Czech, Niemiec, a Polskę reprezentować będzie Volley Wrocław. Kto nie będzie mógł być obecny w Szamotułach wszystkie mecze będzie mógł zobaczyć na kanale YouTube – Wielkopolska Siatkówka. Publikujemy linki do transmisji ze wszystkich meczów.

Po sukcesie naszej reprezentacji, która wywalczyła awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, kobieca siatkówka bez wątpienia zyskała na wartości i wzbudza coraz większe zainteresowanie kibiców. Dlatego tym bardziej zachęcamy do obserwowania tego co się będzie dziać w Szamotułach w najbliższy weekend.
Będzie to już 19. edycja turnieju rozgrywanego w Szamotułach, a kolejny pod banderą Grupy Amica, która jest sponsorem tytularnym turnieju. W tym roku organizatorzy postawili na międzynarodowe towarzystwo. Na parkiecie zobaczymy czołowe zespoły ze swoich lig: Węgry reprezentować będzie Vasas Óbuda Budapest, którego sylwetkę przedstawialiśmy TUTAJ. Z Niemiec przyjedzie stały uczestnik – Dresdner SC (prezentacja drużyny TUTAJ). Czechy reprezentować będzie VK Dukla Liberec, o której pisaliśmy TUTAJ, a Polskę reprezentować będzie #Volley Wrocław, a jego sylwetkę opisaliśmy TUTAJ.

Wszystkie te znakomite drużyny na żywo będzie można oglądać w Szamotułach, a kto nie będzie mógł być obecny w hali, śledzić wydarzenia z Amica Cup będzie mógł obserwować za pośrednictwem naszego kanału YouTube – Wielkopolska Siatkówka.

Do Szamotuł zaprasza również reprezentantka Niemiec, która jeszcze w niedzielę, grała podczas turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich, a na co dzień zawodniczka Dresdner SC – Sarah Straube:

Wprowadziliśmy już pełny plan transmisji z tego turnieju. Każdy mecz to osobny link, a wszystko możecie zobaczyć i zaplanować klikając w ten LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *