AktualnościMłodzik

Startuje Finał Mistrzostw Polski Młodzików.

Przed nami kolejne święto siatkarskie w Wielkopolsce. Enea Energetyk Poznań będzie gospodarzem Finału Mistrzostw Polski Młodzików. Turniej rozpocznie się w czwartek i potrwa do niedzieli, kiedy to poznamy mistrza kraju. Nie napiszemy kto broni tytułu, bo Koral Wrocław odpadł w półfinałach.

Cztery mecze w czwartek, aż osiem w piątek, cztery w sobotę i dwa w niedzielę. Bogato, prawda? System gier standardowy, czyli osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Tam każdy z każdym. I takie mecze odbędą się w czwartek i piątek. Na sobotę odbędą się mecze o miejsca 5-8, czyli drużyny z miejsc trzecich w grupie zagrają o miejsce piąte, a te które będą na pozycji cztery, zmierzą się o miejsce siódme. Krzyżem, czyli pierwszy z drugim to boje półfinałowe. I wygrani z 1/2 w niedzielę zawalczą o złoto, a pokonani o brąz. To tak teoretycznie, a bardziej obrazowo na poniższym plakacie turnieju:

To teraz, żeby było jeszcze bardziej przejrzyście podział wszystkich zespołów na grupy:

Prezentację finalistów znajdziecie w naszym tekście po losowaniu grup, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Dla wszystkich przyjezdnych gości mamy specjalne rekomendacje w naszych hotelach partnerskich. Informację jak otrzymać w nich zniżkę powołując się na nasz serwis również znajdziecie w tekście powyżej. A my postaramy się z każdego dnia coś przygotować, abyście byli na bieżąco. To co, widzimy się w Poznaniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *